Karel Yalova Yetkili Satıcı ve Servisi

Hakkımızda

158522279YALOVA’da 1996 yılında İlkan YENİGÜN tarafından kurulan ve bilişim sektörüne adım atan firmamız; 2005 yılından itibaren TURKSAN TELEKOMUNIKASYON GUVENLIK SIS. TURIZM INSAAT OTOMOTIV SAN. TIC. ITH. VE IHR. LTD. STI. olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir .

Türksan Telekomünikasyon ,2003 yılından itibaren Karel Yetkili Satıcı ve Servisi olarak; Tüm Karel ürün ( Telefon Santrali, Güvenlik Kamerası, Hırsız Alarm ) ve çözümlerinin satış, kurulum,servis ve bakım faaliyetlerini yürütmektedir.

Türksan telekomünikasyon ,Kuruluşundan itibaren gerçekleştirdiği projelerde koşulsuz müşteri mennuniyeti anlayışını her zaman ön planda tutmayı başarmış ve bu anlayış ile portföyündeki müşteri sayısı katlanarak büyümüştür.

Satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası teknik servis hizmetleriyle birlikte müşterilerine iş süreçlerini kolaylaştıracak ve başarılarına katkı sağlayacak bilişim çözümleri sunan ve gerçekleştiren Türksan Telekomünikasyon, müşterilerini en iyi şekilde anlama azmini göstererek ihtiyaçları olan çözümlere kavuşmalarını sağlamaktadır. Faaliyet alanlarındaki teknolojik gelişmeleri takip etmenin yanı sıra bilgi, beceri ve tecrübelerini artırmak ve aktarmak için sürekli kendini yenilemektedir.

Türksan Telekomünikasyon olarak müşterilerle uzun vadeli çalışmalar yürütmek, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

Soru, görüş ve önerileriniz için info@turksantelekom.com

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.